Lietuvos jaunučių čempionate rajonų tarpe paaiškėjo stipriausieji

2014 balandžio 21

news-art

Parengė Saulius Bagdonas 15:24 2014/04/19

Naujojoje Akmenėje pasibaigė tris dienas vykęs Lietuvos jaunučių bokso čempionatas rajonų tarpe. Varžybos pritraukė 105 jaunuosius kovotojus, kurie rungėsi 23-ose svorio kategorijose.

 

Daugiausia, penkis aukso medalius, iškovojo Pasvalio, po keturis atiteko Jonavos, Kretingos ir Šilutės, tris pelnė Kuršėnų, vienu turėjo tenkintis Kėdainių, Kuršėnų bei Naujosios Akmenės komandos.

Rezultatai:

Svorio kategorija iki 30 kg

1. Ignas Tamulis (Kėdainiai)
2. Edgaras Kravčenko (Jonava)
3. Artiom Olynik (Palanga)
3. Arūnas Ganibolovas (Telšiai)

Svorio kategorija iki 32.5 kg

1. Ignas Janavičius (Jonava)
2. Nedas Lukošius (Naujoji Akmenė) 
3. Erikas Savickas (Kėdainiai)              
3. Marius Mikšys (Pasvalys)                                                                                     

Svorio kategorija iki 34 kg

1.Povilas Rukas (Pasvalys)
2.Alanas Galinaitis (Jon.)
3.Gytis Kolys (Kalv.)
3.Povilas Rukas (Pasv.)

Svorio kategorija iki 35.5 kg

1. Nedas Girdėnas (Kuršėnai)
2. Karolis Sudaris (Pasvalys)
3.Evaldas Dzikevičius (Kretinga)
3.Denis Vinčiauskas (Kalvarija)

Svorio kategorija iki 37 kg

1. Benas Svirnelis (Kretinga)
2.Erikas Babarikovas (Jonava)
3.Mantas Kontrinas (Naujoji Akmenė)
3.Dovydas Grabys (Palanga)

Svorio kategorija iki 38.5 kg

1. Evaldas Strelčiūnas (Pasvalys)
2.Mantas Gricius (Kuršėnai)
3.Tomas Pakalniškis (Šilutė)
3.Nerijus Vaičekauskas (Kretinga)

Svorio kategorija iki 40 kg

1. Julius Pečkys (Šilutė)
2.Aleksandras Fišeris (Kėdainiai)
3.Adamas Simė (Palanga)
3.Sandis Dunkulis (Pasvalys)

Svorio kategorija iki 41.5 kg

1. Ruslan Pliškin (Jonava)
2.Aurimas Skikas (Kėdainiai)
3.Domas Alijauskas (Jonava)
3.Deividas Zaicevas (Kalvarija)

Svorio kategorija iki 43 kg

1. Faustas Galdikas (Kuršėnai)
2.Dovydas Šalkauskas (Radviliškis)
3.Nojus Eismantas (Jonava)
3.Taurius Laurinaitis (Kėdainiai)

Svorio kategorija iki 44.5 kg

1. Modestas Belazorovas (Kuršėnai)
2. Eitvydas Jonaitis (Jonava)
3. Rokas Dikal (Kalvarija)
3. Deividas Radzevičius (Kėdainiai)

Svorio kategorija iki 46 kg

1. Aurimas Koroliovas (Šilutė)
2.Nojus Kolosovas (Jonava)
3.Lukas Šauklys (Kretinga)
3.Aurimas Sireikis (Kuršėnai)

Svorio kategorija iki 48 kg

1. Deivydas Luzanovas (Pasvalys)
2.Erikas Alševskij (Naujoji Akmenė)
3.Vilius Gajauskas (Jonava)
3.Vilmantas Sirius (Telšiai)

Svorio kategorija iki 50 kg

1. Žygimantas Kalinauskas (Jonava)
2.Rimvydas Saikevičius (Kalvarija)
3.Martynas Borcovas (Kalvarija)
3.Augustas Bauža (Šilutė)

Svorio kategorija iki 52 kg

1. Aras Dudėnas (Pasvalys)
2. Aleksandras Necelis (Naujoji Akmenė)
3. Modestas Jaraitis (Radviliškis)
3. Naglis Tamaševičius (Jonava)                                               

Svorio kategorija iki 54 kg

1. Armandas Mažutavičius (Naujoji Akmenė)
2. Edvinas Butkus  (Jonava)
3. Arminas Drulys (Radviliškis)
3. Simas Adomaitis (Kretinga)

Svorio kategorija iki 56 kg

1. Mindaugas Steponaitis (Pasvalys)
2. Gintaras Dapkus (Kėdainiai)
3. Dovydas Zubernius (Palanga)
3. Evaldas Balsys (Jonava)

Svorio kategorija iki 59 kg

1. Mindaugas Macius (Kretinga)
2. Einoras Vancevičius (Kėdainiai)
3. Dovydas Radavičius (Palanga)
3. Rytis Skurdelis (Šilutė)

Svorio kategorija iki 62 kg

1. Faustas Kinderevičius (Jonava)
2. Deividas Sauda (Kalvarija)
3. Justas Grigaitis (Jonava)
3. Erikas Pustavojus (Šilutė)

Svorio kategorija iki 65 kg

1. Matas Panka (Kalvarija)
2. Lukas Girskis (Šilutė)
3. Vitalijus Vismantas (Šilutė)
3. Povilas Vaseris (Kretinga)

Svorio kategorija iki 68 kg

1. Vygantas Balsys (Šilutė)
2. Erikas Nienčiukas (Naujoji Akmenė)
3. Vasaris Statkevičius (Jonava)
3. Deividas Žykas (Kuršėnai)

Svorio kategorija iki 72 kg

1. Domas Špučys (Kretinga)
2. Mykolas Šniukšta (Kėdainiai)
3. Domas Kaniauskas (Telšiai)
3. Nojus Jokubaitis (Šilutė)

Svorio kategorija iki 76 kg

1. Justas Tamašauskas (Kretinga)
2. Mantas Maksimavičius (Šilutė)
3. Kristupas Lekavičius (Palanga)
3. Elijus Bitva (Telšiai)

Svorio kategorija virš 76 kg

1. Ramūnas Jokulys (Šilutė)
2. Armandas Čereška (Kuršėnai)
3. Silvestras Beleckas (Jonava)
3. Ignas Demkus (Pasvalys)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Pasaulio jaunimo čempionate kovos 4 lietuvės ir 4 lietuviai

2021 balandžio 10

news-1

Balandžio 12-23 dienomis Lenkijos Kielcų mieste vyks pasaulio jaunimo bokso…

SKAITYTI

LBF Vykdomojo komiteto posėdis

2021 balandžio 03

news-1

Kaune įvyko pirmasis 2021 metais Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomojo…

SKAITYTI

Atnaujinta Lietuvos bokso federacijos oficiali svetainė

2021 kovo 24

news-1

Nuo šiol visus bokso gerbėjus naujienos apie Lietuvos boksą pasieks…

SKAITYTI