Nokautas Vilniaus boksininkams – jų treniruočių salė taps… prekybos centru

2014 vasario 14

news-art

Parengė Sportin.lt 16:11 14/02/2014

Vilniaus boksininkams suduotas nokautuojantis smūgis – jie liko be… treniruočių ir varžybų salės. Vilniaus miesto savivaldybė pardavė Naujojoje Vilnioje esančią sporto salę, kurioje boksininkai treniravosi nuo 1978 metų. 

Bokso klube „Gintarinė pirštinė“ karjeras pradėjo Europos čempionato prizininkai, olimpiadų dalyviai, čia treniruojasi ir 2012 metų Londono olimpiados prizininkas Evaldas Petrauskas.

Artimiausiu metu vietoje sporto salės ketina įsikurti dar vienas prekybos centras.

„Vilniuje boksininkai nebeturės kur treniruotis, čia vykdavo ir varžybos, Lietuvos boksininkų kontrolinės dvikovos prieš pasaulio ir Europos čempionatus. Daugiau salių, pritaikytų boksui, mes sostinėje neturime. Nejaugi mūsų šaliai nereikia sportuojančių vaikų ir jaunimo ir Lietuvą visame pasaulyje garsinančių sportininkų?“ – nusivylęs klausė Lietuvos bokso rinktinės vyriausiasis treneris ir klubo „Gintarinė pirštinė“ prezidentas Stanislavas Mižigurskis.

Prieš 20 metų įkurtas bokso klubas „Gintarinė pirštinė“ išugdė 44 Lietuvos čempionus, trys klubo auklėtiniai – Jaroslavas Jakšto, Rolandas Jasevičius ir Ivanas Stapovičius gynė Lietuvos garbę Sidnėjaus,  Atėnų ir Pekino olimpinėse žaidynėse, minėti trys boksininkai ir Darius Jasevičius iškovojo medalius Europos čempionatuose.

„Išmesti į kiemą lieka ne tik Lietuvos čempionai, olimpiniai ir Europos čempionatų prizininkai, bet ir daugiau negu pusšimtis bokso treniruotes lankančių vaikų. Kur jiems treniruotis, kur eiti? Taip tik didiname gatvėmis besišlaistančių vaikų skaičių, kurie savo energiją išliedavo sporto salėje. Deja, sportu valdžia rūpinasi tik tada, kai prieš televizijos kameras reikia pasveikinti su medaliais į Lietuvą grįžusius sportininkus“, – apgailestavo S.Mižigurskis.

Dėl šiurkštaus viešo intereso pažeidimo bokso klubo valdyba kreipėsi į generalinę prokuratūrą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Ketvirtfinalį laimėjęs, bet antakį prasikirtęs J. Jazevičius Lenkijoje tenkinosi bronzos medaliu

2023 gegužės 27

news-1

Baigėsi gegužės 22-26 dienomis Lenkijoje vykęs tarptautinis Felikso Štamo bokso…

SKAITYTI

Iš turnyro Paryžiuje – su penkiais medaliais

2023 gegužės 17

news-1

Gegužės 11-13 dienomis tarptautiniame bokso turnyre „Les Ceintures“, vykusiame Prancūzijos…

SKAITYTI

Lietuvos jaunių bokso pirmenybėse paaiškėjo naujieji šalies čempionai

2023 gegužės 07

news-1

Baigėsi gegužės 3-6 dienomis Palangos sporto centro arenoje vykęs…

SKAITYTI
Translate »