Sėkmingas Lietuvos komandos pasirodymas tarptautiniame bokso turnyre Estijoje

2022 spalio 12

news-art

Rugsėjo 23–25 dienomis Estijoje vykusiame tarptautiniame atvirajame Talino bokso turnyre komanda iš Lietuvos iškovojo net 9 apdovanojimus.

Septyniolikmečių amžiaus grupėje Pijus Valiokas (svorio kategorija iki 66 kg) iškovojo aukso medalį.

Devyniolikmečių amžiaus grupėje iškovoti net penki apdovanojimai. Aukso medaliais pasidabino Aurėja Adomaitytė (iki 54 kg), Paulius Bublis (iki 60 kg) ir Simonas Zelenekas (iki 63,5 kg). Sidabro medalius laimėjo du vaikinai – Domantas Šiugždinis (iki 57 kg) ir Nidas Marma (iki 71 kg).

Amžiaus grupėje iki 40 metų (gimę nuo 1982 iki 2003 m.) lietuviai Nedas Gudomskas (iki 67 kg) ir Mantas Rimdeika (virš 92 kg) laimėjo aukso medalius, o Erikas Laurikietis (iki 71 kg) iškovojo bronzą.

Su boksininkų komanda iš Lietuvos į Estiją vyko treneriai Marius Palionis, Anatolijus Marma ir Vidas Bičiulaitis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Su ruse kovoti atsisakiusi A. Starovoitova pasidabino Europos čempionato bronzos medaliu

2024 balandžio 24

news-1

Ana Starovoitova Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiame Europos bokso čempionate pateko…

SKAITYTI

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

news-1

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…