Teisėjai užkirto kelią į ketvirtfinalį

2016 rugpjūčio 11

news-art

Rio olimpinių žaidynių aštuntfinalyje svorio kategorijoje iki 69 kg Eimantas Stanionis susitiko su uzbeku Šachramu Gijasovu. Nuo pirmo raundo pradžios lietuvis dominavo ringe – jo smūgiai buvo daug tikslesni ir stipresni, tuo tarpu uzbeko dauguma smūgių atsimušdavo į patikimą E. Stanionio gynybą.

Tačiau teisėjai nusprendė priešingai. Vieningu teisėjų sprendimu, pergalę taškais 3:0 (30:27, 30:27, 29:28) skyrė Š. Gijasovui.

„Buvo akivaizdi Eimanto persvara, jis aiškiai laimėjo. Net jo varžovas nustebo, kai buvo paskelbta jo pergalė. Sunku pasakyti ką manė dvikovos teisėjai. Eimantas tiksliai ir stipriai smūgiavo, o uzbeko smūgiai buvo į pirštines“, – televizijoje komentavo profesionalų ringe kovojantis Londono olimpiados dalyvis Egidijus Kavaliauskas.

Po pralaimėjimo aštuntfinalyje, E. Stanionis pasitraukė iš Rio olimpiados, kuri jam buvo pirmoji karjeroje. 21 metų kaunietis pirmoje kovoje 3:0 įveikė kiną Liu Wei.Stanionis_Gijasov

„Po antro raundo treneriai pasakė, kad pralaimiu tai galvoju: oho, kaip aš galiu pralaimėti pirmą raundą? O teisėjai, tai nežinau… Sunku apsakyti emocijas. Atvažiavau į olimpiadą ne dalyvauti, o laimėti. Buvau pasiruošęs, padariau viską. Galvojau kova bus sunkesnė, bet ji nebuvo tokia sunki. Gal tik keli jo smūgiai pasiekė mano veidą. O mano smūgių buvo daug – jis tas rankas nuleidęs, aš daug pataikiau, o jo smūgiai buvo į rankas, aš jų net nejaučiau. Neusuprantu, kaip galėjau pralaimėti, sunkiai ruošiausi. Teisėjai taip griauna gyvenimus. Nežinau, kas jiems yra kas juos nuperka. Nežinau, kas vyksta bokse“, – apmaudo neslėpė sportininkas.

Deja, pakeisti teisėjų sprendimo galimybių nėra – jokios apeliacijos negalimos.

Beje, varžovas iš Uzbekistano ringe elgėsi gana arogantiškai.

„Varžovas tikrai nenustebino, maniau bus sunkiau. Buvau pasiruošęs sunkesnei kovai. Išėjęs į ringą supratau, kad pataikau smūgius ir net nereikia mąstyti, kaip prie jo prieiti. Varžovas darė kažkokias nesąmone – čia gal iš nuovargio. Bet aš nekreipiau dėmesio. Gal jaučia įtampą“, – kalbėjo kaunietis.

E. Stanionis teigė net nesuprantantis, kuo rėmėsi teisėjai skirdami pergalė varžovui.

„Labai sunku. Aš jaučiu, kad kovos nepralaimėjau. Aišku, pažiūrėsiu vaizdo įrašą, ten viskas matosi kitaip. Gaila tik sportininkų, gaila savęs – ruošiesi daug metų, stengiesi, atiduodi visas jėgas, o tau pakiša koją tiesiog kažkokie teisėjai. Aš net nesuprantu, pagal ką vyksta skaičiavimas – vieną kartą skaičiuoja vienaip, kitą kartą jau kitaip. Pagrindas yra tikslūs smūgiai. Aš net nežinau, kiek tų tikslių smūgių atlikau jam tiesiai į veidą. Keista“, – stebėjosi boksininkas.

E. Stanionis neslėpė, kad nori kuo skubiau vykti namo.

„Noriu išvažiuoti kuo greičiau, nes man šita aplinka nepatinka. Jei pralaimi tai žinai, kad kažko nepadarei. O kai pralaimi ir žinai, kad viską padarei, kad laimi tai nenori būti toje aplinkoje, kuri tave sumaišė su žemėmis. Neteisinga“, – teigė sportininkas.

LBF ir DELFI informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Trys medaliai jaunių Europos čempionate, bet kaip sekėsi lietuvių varžovams?

2024 liepos 05

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykusiame Europos…

SKAITYTI

Europos jaunių čempionate – trys Lietuvos boksininkų medaliai

2024 liepos 01

news-1

Baigėsi birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykęs…

SKAITYTI

Gausi Lietuvos jaunių rinktinė pradeda kovas Europos čempionate

2024 birželio 23

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vyks Europos…

SKAITYTI
Translate »