D. Pozniako turnyro finale kovos net šeši lietuviai

2016 kovo 25

news-art

Lietuvos boksininkai apgynė namų sienas. Net šeši lietuviai pateko į Vilniuje vykstančio Dano Pozniako vardo tarptautinio jaunimo turnyro finalą ir šeštadienį „Siemens“ arenoje kovos dėl čempionų vardo. Turnyro šeimininkai jau užsitikrino mažiausiai vieną aukso medalį.

D. Pozniako turnyro finalai „Siemens“ arenoje prasidės šeštadienį 15:00 val. Finalus galėsite tiesiogiai stebėti DELFI TV.

Turnyro pusfinalių puošmena tapo Roberto Jokulio pergalė prieš favoritu laikytą uzbeką Profsorą Rorimishą. Lietuvis net tris kartus siuntė varžovą į nokdauną ir iškovojo įtikinamą pergalę taškais 3:0. Svorio kategorijos iki 91 kg finale R. Jokulis susikaus čeku Jiržiu Havelu. DSC_4892

Lietuvis finale kovos ir pačioje sunkiausioje svorio kategorijoje virš 91 kg. Marekas Korolkovas pusfinalyje taškais 3:0 įveikė vengrą Ištvaną Vinczę ir finale susikaus su uzbeku Abdulla Khudorgonovu.

Dar viena Lietuvos ir Uzbekijos boksininkų finalo dvikova laukia svorio kategorijoje iki 81 kg. Vilandas Valčiukas pusfinalyje užtikrintai 3:0 nugalėjo kazachą Eidiarą Kamchibekovą ir finale susitiks su uzbeku Sanjeru Tursunovu.

Lietuviai tikrai iškovos auksą svorio kategorijoje iki 75 kg. Finale susitiks Vytautas Balsys ir Mantas Auryla. Pusfinalyje M. Auryla taškais 3:0 įveikė Montassarą Mezzi iš Tuniso, o V. Balsys techniniu nokautu laimėjo dvikovą prieš rusą Vladislavą Shishelovą. Turnyro finalininkai tarpusavyje kovojo ir prieš mėnesį vykusio Lietuvos jaunimo čempionato finale. Pergalę po atkaklios kovos 2:1 išplėšė M. Auryla.

Į finalą pateko ir praėjusių metų D. Pozniako turnyro prizininkas Artūras Zinkovskis. Svorio kategorijoje iki 52 kg lietuvis taškais 3:0 įveikė rusą Igorį Malovichką ir finale kovos su kazachu Aidosu Arapovu.

Pusfinalyje nepasisekė čempiono titulą gynusiam Mantui Morkūnui. Svorio kategorijos iki 56 kg pusfinalyje lietuvis taškais 1:2 pralaimėjo ukrainiečiui Maikui Stitsenko.

Pusfinalio barjero neįveikė dar du Lietuvos boksininkai – Valentinas Lavrenovas (svorio kategorija 46-49 kg) ir Laimonas Raibikis (iki 56 kg). Pusfinalio dalyviams bus įteikti bronzos medaliai.

DSC_4451

„Lietuvos jaunimo rinktinė ženkliai pagerino praėjusių metų rezultatus, nes pernai finaluose kovojo tik du lietuviai, o iš viso iškovojome šešis medalius. Šiais metais turime net šešis finalininkus ir devynis prizininkus. Džiugina pergalės pusfinalyje prieš pasaulyje bokso madas diktuojančius Rusijos, Kazachstano, Uzbekijos boksininkus. Uzbekai ir kazachai į Vilnių atsivežė stipriausius savo šalių jaunimo rinktinės boksininkus, todėl lietuvių pergalės rodo, kad einame teisingu keliu ir Lietuvos suaugusiųjų rinktinė gali pasipildyti perspektyviais boksininkais, kurie seks olimpinio prizininko Evaldo Petrausko ir Europos čempiono Eimanto Stanionio pėdomis“, – sako Lietuvos jaunimo rinktinės treneris Miroslavas Krepštulis.

Vienuoliktus metus iš eilės vykstančiame pirmo Lietuvos olimpinio čempiono D. Pozniako vardo turnyre, kuris yra vienas didžiausių jaunimo turnyrų Europoje, iš viso kovas pradėjo net 116 boksininkų iš 19 šalių.

Alfredo Pliadžio nuotraukos
DSC_4229
DSC_4237 DSC_4245 DSC_4276 DSC_4286 DSC_4303 DSC_4305 DSC_4309 DSC_4324 DSC_4330 DSC_4348 DSC_4360 DSC_4367 DSC_4385 DSC_4434 DSC_4440 DSC_4451 DSC_4453 DSC_4457 DSC_4485 DSC_4517 DSC_4525 DSC_4531 DSC_4597 DSC_4603 DSC_4615 DSC_4636 DSC_4645 DSC_4680 DSC_4687 DSC_4695 DSC_4701 DSC_4716 DSC_4717 DSC_4757 DSC_4790 DSC_4796 DSC_4842 DSC_4867 DSC_4892 DSC_4938 DSC_4951 DSC_4970 DSC_4979 DSC_4998 DSC_5029 DSC_5051 DSC_5056 DSC_5068 DSC_5069 zDSC_4257

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

news-1

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…