Daugiausia medalių iškovojo ukrainiečiai

2017 kovo 24

news-art

Rumunijoje vykusiame Europos jaunimo (19-22 m.) čempionate, kuriame dalyvavo keturi Lietuvos boksininkai, buvo išdalinta dešimt medalių komplektų. Daugiausia visų prabų medalių laimėjo Ukrainos rinktinė, o daugiausia aukso medalių iškovojo anglai ir varžybų šeimininkai rumunai.

Lietuvos boksininkai liko be apdovanojimų. Vienas lietuvis pateko į ketvirtfinalį, kiti pralaimėjo aštuntfinaliuose. Apžvelgiame, kaip tolesnėse kovose sekėsi lietuvius įveikusiems varžovams.

Aukščiausią, penktą vietą iš lietuvių Europos čempionate užėmė Tomas Olberkis, kuris suklupo svorio kategorijos iki 91 kg ketvirtfinalyje. Lietuvį ketvirtfinalyje įveikęs ukrainietis Ramazanas Muslimovas pralaimėjo pusfinalyje ir tenkinosi bronzos medaliu.Olberkis_2

Svorio kategorijos iki 75 kg aštuntfinalyje Ąžuolą Zubę nugalėjęs 2014 m. Nandzingo jaunimo olimpinių žaidynių prizininkas ir Europos jaunimo čempionas kroatas Luka Plantičius suklupo jau kitame etape, kai ketvirtfinalyje pralaimėjo Europos vicečempionu tapusiam baltarusiui Viktorui Dziashkevičiui.

Medalio nepavyko iškovoti ir Saimoną Banį (iki 69 kg) aštuntfinalyje įveikusiam Nandzingo jaunimo olimpinių žaidynių čempionui Vincenco Arecchiai, italas pralaimėjo ketvirtfinalyje.

Ketvirtfinalyje suklupo ir Gilviną Lukošiūną (iki 60 kg) aštuntfinalyje nugalėjęs vengras Richardas Konny. Nandzingo jaunimo olimpinių žaidynių prizininkas R. Konny pralaimėjo Europos čempionu tapusiam rusui Šamiliui Aškerovui.

Europos čempionate po du aukso medalius iškovojo Anglijos ir Rumunijos boksininkai. Po vieną – Ukrainos, Rusijos, Prancūzijos, Vokietijos, Gruzijos ir Bulgarijos atstovai. DSC_3007

Daugiausia medalių susižėrė Ukrainos rinktinė: 5 medaliai (1 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos). Po 4 apdovanojimus iškovojo trys rinktinės – Anglija (2 aukso, po 1 sidabro ir bronzos), Rusija (1 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos) ir Turkija (4 bronzos).

Po 3 medalius laimėjo Prancūzija (1 aukso, 1 sidabro ir 1 bronzos) bei Italija (3 bronzos). Po du medalius, kartu su du auksinius laimėjusiais varžybų šeimininkais rumunais taip pat laimėjo Baltarusijos, Vokietijos, Gruzijos ir Armėnijos rinktinės. Iš viso medalius iškovojo 18-os šalių boksininkai.

Europos jaunimo čempionate teisėjavo ir lietuvis Vilmantas Bobinas.

Europos čempionato komandinė medalių įskaita

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Sunkiasvorių nokautai lėmė Lietuvos rinktinės pergalę prieš Daniją

2021 rugsėjo 13

news-1

Bokso ringas po atviru dangumi, atkaklios Lietuvos ir Danijos rinktinių…

SKAITYTI

Ringe po atviru dangumi susikaus Lietuvos ir Danijos bokso rinktinės

2021 rugsėjo 09

news-1

Rugsėjo 11 d. bokso gerbėjų laukia išskirtinis renginys. Marijampolės „Sūduvos“…

SKAITYTI

Kauno bokso federacijos prezidentu perrinktas Rimantas Rutkauskas

2021 rugsėjo 02

news-1

Laikinojoje sostinėje įvyko Kauno bokso federacijos Tarybos posėdis. Jame išrinktas…

SKAITYTI